لیگ وزنه‌برداری

میری: کاری جز تمرین کردن نمی‌کنم/ لیگ وزنه‌برداری بهتر از سال‌های قبل شده

لیگ وزنه‌برداری

علی میری در گفت‌وگو با خبرنگاران ورزشی در خصوص ادامه تمریناتش پس از بازگشت از اردوی تیم ملی وزنه‌برداری به ارومیه اظهار داشت: بعد از اتمام مرحله نخست اردوی تیم ملی، به ارومیه بازگشته‌ام. به طور مرتب و منظم تمرینات خود را پیگیری می‌کنم. زیاد به حواشی توجه نمی‌کنم و جز تمرین کار دیگری ندارم. هم اکنون نیز منتظر آغاز دور جدید اردوهای تیم ملی هستم تا در نهایت با ثبت رکوردهای خوب در آخرین رکوردگیری، جز نفرات اصلی تیم ملی و اعزامی به مسابقات بین المللی و جهانی باشم.

وی ادامه داد: در رکوردگیری اردوی اول به دلیل اینکه در کف پایم با کمی مصدومیت مواجه بودم، رکوردهای خوبی را به ثبت نرساندم. از وزنه‌های که در حرکت یک ضرب مهار کردم، اصلا راضی نبودم ولی با این حال هم اول شدم. جراحت پایم برطرف شده و دیگر مشکلی ندارم. از زمانی که به ارومیه بازگشتم تمرینات را خیلی جدی و با قدرت انجام می‌دهم تا در مرحله دوم اردو تیم ملی بهترین عملکرد را از خود به جای بگذارم.

نایب قهرمان مسابقات وزنه‌برداری ۲۰۱۹ جهان در مورد برگزاری لیگ امسال گفت: این فصل لیگ در تیم شرکت ملی حفاری اهواز عضویت دارم و رکوردهای که در تیم ملی به ثبت رساندم، در مرحله دور رفت لیگ مورد محاسبه قرار گرفت. امسال این پیکارها فقط در دو هفته انجام می‌شود. تیمهای شرکت ملی حفاری، گهر و فولاد خوزستان رقابت نزدیکی برای کسب عنوان قهرمانی دارند. لیگ نسبت به سالهای قبل خیلی بهتر شده و مبالغ قراردادهای وزنه‌برداران برای شرکت در دو هفته لیگ خوب است و ۱۰ تا ۱۵ درصد نسبت به سالهای قبل افزایش داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *