تیم بسکتبال بانوان

نایبی: دوست دارم آقازادگان نفر اول تیم ملی بزرگسالان شود/بازیکن خارجی قبل از پلی‌آف می‌رسد

تیم بسکتبال بانوان

افسانه حسن نایبی در گفت‌وگو با خبرنگاران ورزشی ، درخصوص ۲ بردی که شورای شهر و شهرداری قزوین در هفته اخیر لیگ برتر داشته، عنوان کرد: ما ۲ بازی مقابل نوشت افزار کنکو و بانوان شهر گرگان انجام دادیم. کنکو تیم خوبی است که یکی دو تا از بازیکنان تیم ملی جوانان هم در آن بازی می کنند.

وی افزود: دور رفت با اختلاف ۴ امتیاز توانستیم حریف را شکست دهیم. بازی پایاپای بود اما با تغییر تاکتیک و حمله توانستیم بازی را به سود خود به پایان ببریم. در دور برگشت شرایط فرق می‌کرد و با اختلاف بیشتر ما پیروز شدیم. تیم گرگان هم بازیکنان خوبی از کردستان و گلستان را در اختیار دارد البته ما در این بازی روژان محمودی را به دلیل آسیب دیدگی در اختیار نداشتیم.

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شورای شهر و شهرداری قزوین درباره عملکرد خوب فاطمه آزادگان در لیگ امسال خاطرنشان کرد: او بازی با بازی بهتر شده است. آقازادگان باهوش بوده و عملکرد خوبی دارد. برخی می‌گفتند او فقط از سمت راست حمله می کند اما فاطمه یک بازیکن تمام عیار است. در بازی اخیر درصد ۳ امتیازی‌های او بسیار زیاد بود. دوست دارم که این بازیکن نفر اول تیم ملی بزرگسالان شود، چرا که این ظرفیت را دارد.

نایبی همچنین درباره بازی‌های مرحله پلی‌آف عنوان کرد: معمولاً در بسکتبال پلی آف سخت‌ترین مرحله است. تیم‌هایی که نیروی انسانی قوی‌تر دارند، برنده می‌شوند. تمرینات ما هم در این مدت بیشتر خواهد شد این موضوع به ما کمک می‌کند نتایج بهتری بگیریم. تیمی که بیشتر تلاش کند نتیجه بهتری هم می‌گیرد.

وی درباره جذب بازیکن خارجی گفت: بازیکن ما قرار است قبل از پلی‌آف وارد ایران شود. این بازیکن آمریکایی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *