فدراسیون فوتبال

نبی:با اساسنامه جدید فوتبالی‌ها راحت تر می‌توانند در انتخابات شرکت کنند/ بعید می‌دانم کانون مربیان به این مجمع برسند

 فدراسیون فوتبال

به گزارش خبرنگاران ورزشی ، مهدی محمد نبی در خصوص روند انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار داشت: بعد  از تصویب اساسنامه جدید هیات رئیسه نقشه راه را تائید کرد و ما هم آن را به فیفا ارسال کردیم و آنها هم تائید کردند. روز دهم فراخوان اعلام شد و بعد از اعلام این فراخوان زمان ثبت نام اعلام خواهد شد که در دی ماه خواهد بود و انتخابات هم بعد از رسیدگی به پرونده های کاندیداهای میزبان در پست‌های هیات رئیسه بررسی خواهد شد.به احتمال خیلی زیاد ۱۰ اسفند ماه انتخابات هیات رئیسه برگزار خواهد شد.

وی در خصوص عدم حضور فوتبالی‌ها در انتخابات عنوان کرد:اساسنامه جدید کار را سهل کرده و فوتبالی‌ها با سهولت بیشتر نسبت به قبل می‌توانند در انتخابات شرکت کنند. بدون شک رقابت وجود دارد ولی امیدوارم این رقابت به رفاقت‌های بیشتر تبدیل شود.

دبیر کل فدراسیون فوتبال که با شبکه خبر صحبت می‌کرد در خصوص عدم حضور کانون مربیان در مجمع‌های مختلف در سالهای گذشته عنوان کرد: مسیر اداری این موضوع توسط آقایان ذوالفقارنسب، ناصری و فریادشیران در حال پیگیری است اما بعید می‌دانم حضور آنها به این مجمع برسد. ان‌شاالله در مجمع بعدی با پیگیری های لازم حضور خواهند داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *