نصیرنژاد

نصیرنژاد: می‌توانیم مدال‌های بیشتری در کوراش کسب کنیم

نصیرنژاد

محمدرضا نصیرنژاد در گفت‌وگو با خبرنگاران ورزشی  در خصوص انتخابش به عنوان مسئول فنی مسابقات کوراش در بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو چین، اظهار داشت: برای دومین بار به عنوان مسئول برگزاری مسابقات بازی‌های آسیایی انتخاب شدم. در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا هم به همراه چهار داور ایرانی دیگر (کوروش خسرویار، وحید پوراسفندیار، فاطمه اسلامی و بتول پاکرو) رقابت‌های کوراش را قضاوت کردیم. این در حالی است که کشورهای دیگر داوران کمتری نسبت به کشور ما داشتند. گرفتن این سمت خیلی به ورزش کوراش ایران کمک می‌کند تا سهمیه بیشتری در تعداد داوران حاضر در بازی‌های آسیایی داشته باشیم. همچنین باعث بالا رفتن اعتبار ورزش کشورمان در بین کشورهای آسیایی خواهد شد.

مسئول  فنی و کمیته انضباطی فدراسیون جهانی کوراش، ادامه داد: در بخش مدالی بازی‌ها نیز حق ورزشکاران ایرانی در رقابت‌ها نادیده گرفته نخواهد شد و مدال‌های بیشتری را می‌توانیم در این رشته به دست آوریم.

 نصیرنژاد با اشاره به اینکه در جلسات کمیته برگزاری بازی‌ها و مسابقات حضور خواهد داشت، عنوان کرد: طی ماه‌های آینده از سالن برگزاری مسابقات کوراش بازی‌های ۲۰۲۲ هانگژو، بازدید خواهم کرد. جلساتی را نیز با مقامات کشور چین، مدیران ورزشی و مسئولان کوراش دارم. همچنین در بحث برگزاری مسابقات نیز نفوذ زیادی خواهیم داشت و در تصمیم گیری‌ها نهایی تاثیرگذار خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *