نمایش سعادتمند در اینستاگرام بعد از عمکرد فاجعه بار/ شوی مجازی به جای عذرخواهی از هواداران استقلال

به گزارش خبرنگاران ورزشی ، هنوز فاجعه ۲ ماه بازی با احساسات هواداران استقلال پیرامون بازگشت استراماچونی، پخش پفک آبی در بازار و همچنین مطرح کردن بحث قلیان و قلیان کشی اعضای این تیم در فرودگاه دوحه فراموش نشده که مدیرعامل پیشین باشگاه این بار در فضای مجازی نمایشی دیگر برای فالوورهای خود به راه انداخته است.

احمد سعادتمند که در مدت ۶ ماهه حضورش در استقلال کم برای این باشگاه حاشیه ایجاد نکرد، این روزها به جای آنکه پیرامون گاف های پی در پی در زمان مدیریتش توضیح بدهد، در اینستاگرام متن های هوادارپسند و احساسی می نویسد تا بلکه کمی از شدت فاجعه مدیریتش کم کند و اذهان را از آن دوره خسارت بار دور کند.

او چند روز پیش اعلام کرد که برای سفر به ایتالیا به حراست وزارت ورزش نامه نوشته در حالی که مدیرعامل باشگاهی چون استقلال باید برای چنین سفری آن هم در ایام کرونا، درگیری تیم در لیگ برتر و داشتن مشکلات مالی، ابتدا از شورای برون مرزی مجوز بگیرد. این اصل بدیهی وقتی در استقلال رعایت نشده، باید دید که چه وضعیت اسفناکی در این ماه ها بر این تیم حکفرما بوده است.

وی که هواداران مجازی و فالوورهایش را ساده فرض کرده، سعی دارد با استفاده از ادبیاتی که در زمان مدیریت خود در این باشگاه استفاده می کرد، حالا همه را گمراه کند؛ غافل از اینکه باید پاسخگوی خیلی از مسائل باشد. وی هنوز توضیح نداده چگونه قرارداد با کارگزار قبلی را فسخ کرد و با تنش و ایجاد درگیری با یک کارگزاری دیگر، قرارداد بست اما همان کارگزاری هم به تعهدات خود عمل نکرد.

سعادتمند هنوز توضیح نداده دلیل انتخاب نفرات تستی برای مدیریت در استقلال که همچنان در این باشگاه حضور دارند، چیست؟ او بیش از ۱۰ معاون و مشاور برای خودش انتخاب کرد که برخی حتی یک ماه هم به همکاری خود ادامه ندادند. مدیرعامل پیشین استقلال که این روزها به فعالیت های رنگارنگ مجازی علاقه دارد، چرا توضیح نمی دهد که عقد قرارداد با بازیکنان در یک هتل چقدر این باشگاه را دچار چالش مالی کرده؛ تا جایی که نهادهای نظارتی به رقم این قراردادها وود پیدا کرده اند؟

مدیرعامل پیشین استقلال چرا در اینستاگرامش توضیح نمی دهد چرا یک سالن ورزشی بعد از جدایی وی اعلام کرد دیگر به این تیم خدمات نخواهد داد؟ سعادتمند چرا توضیح نمی دهد با بازیکنی مثل روزبه چشمی که از جدایی اش مطمئن بود، قرارداد سوری بست و با وی عکس یادگاری گرفت تا هواداران بابت از دست دادن این بازیکن به مدیریت وی انتقاد نکنند؟

اینکه یک مدیرعامل در دوران مدیریتش این همه اشتباه فاجعه بار داشته باشد، بخشودنی نیست. مدیرعامل پیشین فراموش کرده با مطرح کردن بحث قلیان و قلیان کشی و البته تماشا کردن صحنه دست درازی بازیکن این تیم به کادر پزشکی در فرودگاه دوحه، قداست تیم بزرگی مثل استقلال را زیر سوال برده و حالا به جای عذرخواهی بابت چنین اشتباهاتی، در صفحه اینستاگرامش فعال شده و سعی در برهم زدن آرامش تیمی را دارد که چند روز دیگر باید اولین بازی خود را در لیگ بیستم برگزار کند.

بهتر است به جای فعالیت مجازی و استفاده از تلفن همراه، ابتدا اشتباهاتی که را در دوران مدیریت خود مرتکب شده را یادداشت و بابت همه آنها از هواداران عذرخواهی کند بلکه شاید ذره ای از ناراحتی آنها در مدت ۶ ماه حضور وی کاسته شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *