نوبخت: امیدوارم وزارت بهداشت تا فردا مطالبات کادر درمان را پرداخت کند

به گزارش خبرنگاران حوزه دولت ، محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیأت دولت و در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بعد از ماه‌ها تاخیر در پرداخت کارانه کادر درمان این فرصت فراهم شد که ۵۵۰۰ میلیارد تومان برای همه مطالبات کادر محترم درمان پرداخت و تسویه شود و امیدوارم ظرف امروز و فردا وزارت بهداشت پول را به حساب عزیزان واریز کند.

وی درباره مطالبات بازنشستگان سال ۹۸ افزود: آنچه مربوط به فرهنگیان است ۵۳۰۰ میلیارد تومان است که پرداخت شد و درباره سایر دستگاه‌ها، هر دستگاهی که باقی مانده بداند که حداقل یک هفته می‌گذرد تا پاداش بازنشستگی آنها در خزانه محفوظ است تا دستگاه مربوطه اطلاعات لازم را به خزانه ارائه کند.

نوبخت ادامه داد: به طبع ۳۴۵۰ میلیارد تومان پاداش بازنشستگی همه دستگاه‌ها الان یک هفته است که در خزانه مانده و من امیدوارم که دستگاه‌ها آن را پرداخت کنند.

رییس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به مطالب مطرح شده در فضای مجازی درباره تخصیص برخی بودجه‌ها، گفت: در فروردین امسال بخشی از درآمدهای حاصل از فروش فرآورده‌های نفتی در سال قبل به حساب خزانه واریز شد از این جهت توافق کردیم نقدینگی حاصل از این موضوع که ۴۰۰۰ میلیارد تومان بود و تا الان حدود ۳۷۵۰ میلیارد تومان آن تخصیص داده شد، لیست این تخصیص را من امروز منتشر می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *