واکنش سوال برانگیز پزشک استقلال به یک خبر / چرا نادری در اردوی آبی‌پوشان حضور ندارد؟

به گزارش خبرنگاران ورزشی ، در شرایطی که تیم استقلال از ساعت ۱۶:۳۰ به مصاف مس رفسنجان می‌رود تمامی بازیکنان این تیم در اردوی پیش از مسابقه شرکت کردند و فقط محمد نادری در اردوی این تیم حضور ندارد. این در شرایطی است که نادری به دلیل ابتلا به ویروس کرونا در اردوی این تیم حاضر نشده اما بقیه بازیکنان جدید استقلال که هنوز مجوز بازی کردن آنها صادر نشده است در محل اردو حضور پیدا کردند. از طرفی پزشک جدید تیم استقلال خبر ابتلا نادری به ویروس کرونا را در شرایطی تکذیب کرده که وی دلیل عدم حضور نادری را در اردوی این تیم اعلام نکرده است.

نادری در تمرینات روزهای اخیر تیم استقلال بدون مشکل حاضر شده و مشکلی هم بابت مصدومیت نداشته، اما پزشک آبی‌پوشان هیچ توضیحی در مورد علت غیبت نادری اعلام نکرده است. همچنین آرش داجلیری بازیکن جوان تیم استقلال هم به دلیل سرماخوردگی شدید در اردوی آبی‌پوشان غایب است و او نیز از روز گذشته به قرنطینه رفته است.

گفتنی است زهره هراتیان سخنگوی ستاد مبارزه با ویروس کرونا در فوتبال روز گذشته اعلام کرد: از ۷۳۲ نمونه اخذ شده از بازیکنان لیگ برتر در فاصله ۷۲ ساعت به برگزاری بازی‌ها ۶ بازیکن توسط پزشکان تیم‌ها به قرنطینه خانگی رفتند و وضعیت آنها توسط ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال رصد خواهد شد.

هراتیان تأکید کرد: اسامی این ۶ بازیکن جهت کنترل بیشتر به شکل محرمانه در اختیار ناظران بازی‌ها قرار گرفته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *