باشگاه صنعت نفت آبادان

واکنش نفت آبادان به مذاکره با برزگر/ پارگی رباط صلیبی تهامی تایید شد

باشگاه صنعت نفت آبادان

سید رسول موسوی در گفت و گو با خبرنگاران ورزشی درباره اینکه آیا باشگاه صنعت نفت آبادان قصد جذب آریا برزگر، مهاجم تیم پرسپولیس را به صورت قرضی در نقل و انقالات نیم فصل دارد، اظهار داشت: تاکنون حتی صحبت شفاهی هم درباره این موضوع در تیم ما  و از سوی کادرفنی مطرح نشده و نامه و درخواست کتبی برای این انتقال نداشته‌ایم.

وی افزود: قطعا سید سیروس پورموسوی برای جذب بازیکن و تقویت تیم در نیم فصل دوم برنامه دارد. صد در صد هم گزینه‌هایی در ذهنش است اما مشغول بالا و پایین کردن این گزینه‌ها است. شاید برزگر بعدها جزو این گزینه‌ها قرار بگیرد اما الان تاکنون هیچ درخواست کتبی، شفاهی و صحبتی درباره جذب این باشگاه نداشته‌ایم و از این موضوع کاملا بی‌اطلاع هستیم.

مدیر اجرایی تیم صنعت نفت درباره آخرین وضعیت این تیم قبل از بازی با مس رفسنجان در هفته سیزدهم لیگ برتر توضیح داد: فقط فاخر تهامی را به دلیل پارگی رباط صلیبی برای این بازی همراه خودمان نداریم و سایر بازیکنان آماده هستند در این بازی شکست مقابل صنعت نفت را جبران کنند.

موسوی اضافه کرد: تیم ما مقابل سپاهان هم از لحاظ فنی عملکرد خوب و مطلوبی داشت اما روی یک اتفاق گل دوم را دریافت کردیم. منصفانه‌ترین نتیجه‌ای که باید در این بازی رقم می‌خورد، تساوی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *