«رادیو هفت» و «قند پهلو»

ویژه های شبکه آموزش برای یلدا/ آغاز فصل جدید «رادیو هفت» و «قند پهلو»

«رادیو هفت» و «قند پهلو»

به گزارش خبرگزاران، شبکه آموزش که از اولین روزهای همه گیری ویروس کرونا با انعطاف محسوس در جدول پخش برنامه هایش و با تولید  و پخش دروس مقاطع مختلف تحصیلی با همتی جهادی خلا ناگهانی آموزشی را جبران کرد و باعث امید آفرینی دانش آموزان به ویژه  ایجاد فرصت برابر آموزشی برای مناطق محروم شد با  سیاستگذاری راهبردی، سری جدید برنامه «رادیو هفت» و «قند پهلو» را از شب یلدا وارد جدول پخش برنامه های خود کرده است.

این شبکه در راستای غنا بخشی و تنوع موضوعی برنامه های معاونت سیما در شب چله امسال که توصیه به رعایت شیوه نامه های بهداشتی و برگزاری یلدای بدون دور همی فامیلی به مردم شده است با چهار برنامه  مهمان خانه های هم وطنان است.

یلدای شبکه آموزش از ساعت ۱۷ با برنامه «کی میاد ستاره چینی»، از یکی از مناطق زیبای استان اصفهان  شروع خواهد شد. از ساعت ۱۸ ویژه برنامه های شب یلدای شبکه آموزش سیما با برنامه «یلدایی آبی» از جزیره زیبای قشم ادامه خواهد یافت.

همچنین ویژه برنامه «قند پهلو» ساعت ۲۰ به مدت ۱۰۰ دقیقه  با هدف قدردانی از کارکنان  خدوم مراکز درمانی، از یکی از بیمارستان های تهران مهمان شب یلدای بینندگان خواهد بود.
در آخرین ویژه برنامه شب یلدای شبکه آموزش،  از ساعت ۲۲ شب ، سری جدید برنامه «رادیو هفت» کار خود را آغاز خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *