پس از شکست در دادگاه خانوادگی؛ «جانی دپ» به هری پاتر هم باخت

به گزارش خبرنگاران سینمایی ، جانی دپ روز جمعه اعلام کرد دیگر نقش جادوگر تاریک، «گلرت گریندل والد» را در فیلم «هیولاهای شگفت انگیز» به تصویر نمی کشد.

«جانی دپ» هنرپیشه مطرح هالیوود به خاطر شکست در دادگاه همسر سابقش «امبر هرد» از سوی کمپانی برادران وارنر از بازی در فیلم «هیولاهای شگفت انگیز» کنار گذاشته شد.

وی روز جمعه در اینستاگرام نوشت: می خواهم به شما اطلاع دهم که کمپانی «برادران وارنر» از من خواستند تا از ایفای نقش «گریندل والد» در فرنچایز«هیولاهای شگفت انگیز» استعفا دهم و من به این درخواست احترام گذاشته و موافقت کردم.

خروج دپ از مجموعه «هری پاتر» چند روز پس از آن صورت گرفت که وی پرونده افترا علیه روزنامه «سان»(The Sun)، نشریه  انگلیسی که در سال ۲۰۱۸ مقاله ای منتشر کرد و ادعا کرد که او همسرش را مورد ضرب و شتم قرار داده، از دست داد. دپ گفت که قصد دارد به این حکم اعتراض کند.

در حکم قاضی دادگاه آمده که روزنامه سان ثابت کرده آنچه در مقاله‌اش نوشته تا حد زیادی با واقعیت مطابقت دارد. به گفته قاضی ۱۲ مورد از ۱۴ مورد خشونت خانگی آقای دپ که در روزنامه به آن اشاره شده، رخ داده است.

کمپانی «برادران وارنر» خروج دپ از این پروژه را تأیید کرد و اعلام کرد که نقش وی تا قبل از شروع قسمت سوم در سینماها به هنرپیشه ای دیگر سپرده خواهد شد.

این استودیو همچنین تاریخ انتشار فیلم را که در ابتدا قرار بود در نوامبر ۲۰۲۱ اکران و منتشر شود، عقب انداخت و اکنون در تابستان ۲۰۲۲ به نمایش در خواهد آمد.

اتهامات مربوط به خشونت خانوادگی «جانی دپ» علیه همسر سابقش «امبر هرد» به سال‌های ۲۰۱۳ تا زمان جدایی آنها در سال ۲۰۱۶ برمی‌گردد.

در یکی از موارد ادعا شده در سال ۲۰۱۵ در استرالیا، جانی دپ که تحت تاثیر الکل و مواد مخدر بوده، با رفتار آزاردهنده فیزیکی و زبانی امبر هرد را هدف خشونت قرار داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *