کارت بانکی هواداری پرسپولیس رونمایی شد

به گزارش خبرگزاران و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، آیین رونمایی از کارت هواداری که با همکاری باشگاه پرسپولیس، شرکت آتیه داده پرداز و بانک گردشگری تهیه شد امروز با حضور مسئولان برگزار شد.

در این مراسم مهدی رسول‌پناه(سرپرست) علی رغبتی(عضو هیات مدیره) ،‌ مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت آتیه داده پرداز و خامی مدیرعامل، بانک گردشگری به همراه تعداد دیگری از مسئولان مربوطه حضور داشتند.

در این مراسم که به میزبانی بانک گردشگری برگزار شد، کلیپ‌هایی از فعالیت‌های پرسپولیس در سال‌های اخیر و روزهای تلخ و شادی که این تیم در کنار هوادارانش داشت به نمایش در آمد.

همچنین مسئولان مربوطه به سخنرانی در خصوص فعالیت‌های صورت گرفته در مدت اخیر پرداختند. در ادامه این مراسم از کارت هواداری بانک گردشگری که در سه رده هوادار حامی، هوادار همراه و هوادار دو آتشه بود رونمایی شد.

بر اساس این طرح و با حمایت هواداران، کارت هواداری می‌تواند بخش عمده‌ای از مشکلات باشگاه پرسپولیس را در موارد مالی برطرف کند. این کارت بانکی_ هواداری به هواداران اجازه حضور هواداران در تمرینات، بازی‌ها و حتی سفر همراه با مربیان و بازیکنان محبوب تیم پرسپولیس را فراهم می‌کند و هواداران می‌توانند با استفاده از این کارت علاوه بر کارهای بانکی از طرح‌های تشویقی هم استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *