کلوپ: مستحق باخت مقابل آتالانتا بودیم/مارادونا بخشی از زندگی‌ام بود

به گزارش خبرگزاران، تیم فوتبال لیورپول شب گذشته در هفته چهارم لیگ قهرمانان اروپا به مصاف آتالانتا رفت و با نتیجه ۲ بر صفر شکست خورد.

این درحالیست که لیورپول در بازی رفت مقابل آتالانتا با نتیجه ۵ بر صفر به پیروزی رسیده بود اما در این بازی تسلیم تیم پدیده ایتالیایی شد.

کلوپ بعد از این باخت گفت: بازی خوبی از هر دو تیم شاهد نبودیم. ما در این بازی نتوانستیم فرصت های زیادی را خلق کنیم به همین خاطر رقیب موفق شد دو گل به ما بزند. یک بازی سخت بود و به نظرم ما مستحق باخت بودیم. داور در این بازی زیاد سوت نزد و این باعث شد  تا بازی برای هر دو تیم سخت شود.

وی افزود: وقتی نیمه اول تمام می شود و بازی وارد نیمه دوم می شود بازیکنان باید اوج بگیرند ولی برخی از بازیکنان ما مدتی بود در کنار ما نبودند و نتوانستند در این بازی نمایش خوبی داشته باشند. صحبت کردن درباره بازی خوب راحت است ولی حرف زدن درباره چنین بازی هایی سخت است.

کلوپ درباره درگذشت مارادونا اسطوره فوتبال آرژانتین گفت: من ۵۳ سال سن دارم ولی انگار مارادونا بخشی از زندگی ام است. وقتی من ۸ یا ۹ ساله بودم برای اولین بازی های مارادونا را دیدم که او تنها ۱۶ سال داشت. او را در هر فیدئویی که می دیدم داشت بازیکنان را دریبل می زد و او از همان ابتدا فوق العاده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *