کومان

کومان: بارسا بدون مسی بهتر بازی نمی‌کند / لئو تفاوت‌ها را رقم می‌زند

کومان

به گزارش خبرگزاران، شب گذشته بارسلونا در چارچوب هفته شانزدهم لالیگا مقابل ایبار در خانه به تساوی یک بر یک رسید.

کومان در نشست خبری پس از بازی گفت: احساسم از این مسابقه را می‌توانم بدین شکل بیان کنم که چطور ما برنده دیدار نشدیم؟ ما عملکرد خوبی داشتیم و نتیجه منصفانه نبود. موقعیت‌های زیادی توانستیم روی دروازه حریف ایجاد کنیم.

وی ادامه داد: در نیمه اول نمی‌توانستیم از عقب بازی کنیم و به مشکل برخوردیم. نمی‌دانم چرا نتوانستیم، شاید می‌ترسیدیم یا شاید دلیل دیگری داشته ولی در مجموع در نیمه اول از عقب خوب نبودیم.

سرمربی بارسلونا گفت: گریژمان یک پنالتی را از دست داده بود و بریث‌ویت در لیگ قهرمانان اروپا یک پنالتی گل کرده بود، به همین دلیل آنها تصمیم گرفتند که چه کسی پنالتی را بزند.

‌ در دقیقه ۸ برای بارسلونا پنالتی گرفته شد که مارتین بریث‌ویت آن را از دست داد.

کومان در خصوص مصدومیت کوتینیو گفت: فیلیپه یک ناراحتی در زانوی چپ دارد، باید تست‌های بیشتر گرفته تا میزان آسیب او مشخص شود.

سرمربی بارسلونا از ستاره فرانسوی خود که پس از مصدومیت به این مسابقه رسید، اظهار داشت:دمبله بازیکن مهمی برای ماست و من خوشحالم که امشب گلزنی کرد.

کومان گفت: مشخص است که بارسا با مسی بهتر بازی می‌کند زیرا او تفاوت‌ها را رقم می‌زند. لالیگا بسیار پیچیده است و باید واقع‌بین باشیم. در زندگی هیچ چیز غیرممکن نیست ولی در ابتدا باید فاصله امتیازها را متوجه شویم.

برخی عقیده داشتند که بارسلونا بدون حضور مسی می‌تواند عملکرد بهتری داشته باشد و حضور او اعتماد به نفس و تاکتیک تیم را تغییر می‌دهد.

در جدول لالیگا بارسلونا با ۱۵ بازی و ۲۵ امتیاز در رده ششم قرار دارد و اتلتیکو با ۱۳ بازی و ۳۲ امتیاز صدرنشین است. رئال مادرید با ۱۵ بازی و ۳۲ امتیاز در جایگاه دوم قرار گرفته است.

رئال بامداد فردا در هفته شانزدهم لالیگا میهمان الچه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *