کومان

کومان: حال بد رئال مادرید تاثیری روی ما نمی‌گذارد / ما ۹ امتیاز از اتلتیکو عقب هستیم

کومان

به گزارش خبرگزاران، شب گذشته بارسلونا در بازی پنجم لیگ قهرمانان اروپا مقابل فرنتس‌واروش مجارستان به برتری ۳ بر صفر رسید.

کومان پس از این برد اظهار داشت: ما بازی زیبایی را از ابتدای مسابقه ارائه‌ کردیم. گل‌های زیبایی هم به ثمر رساندیم و به نظرم می‌توانستیم گل‌های بیشتری هم بزنیم.

وی ادامه داد: ما باید در هر بازی نشان دهیم که برای پیروزی چقدر تشنه هستیم و لیگ قهرمانان اروپا به چنین چیزی نیاز دارد به نمایشی مثل بازی امشب ما. اگر بتوانیم یوونتوس را شکست دهیم ۱۸ امتیاز کسب خواهیم کرد که بسیار عالی است.

سرمربی بارسلونا اظهار داشت: ما در نیمه اول بسیار عالی بازی کردیم و فوتبال خوبی را با به ثمر رساندن ۳ گل نشان دادیم. بازیکنان ما بسیار خوب و تاثیرگذار بازی کردند و حتی می‌توانستیم گل‌های بیشتری بزنیم.

کومان در خصوص گریژمان گفت: آنتوان همیشه سخت تلاش می‌کند تا پیشرفت کند و تاثیرگذارتر بازی کند. اکنون او گل زده و اعتماد به نفس پیدا کرده است. امیدوارم بتواند این روند خود را حفظ کند.

وی اظهار داشت: شکست مادرید یا سویا روی حال ما تاثیر ندارد. ما اکنون ۹ امتیاز از اتلتیکومادرید عقب هستیم. اگر مادرید یا سویا بدکار کنند این مشکل ما نیست.

کومان در خصوص دمبله نیز گفت: او بازیکنی عالی است. کیفیت بالایی دارد و بسیار سریع بازی می‌کند. او بازیکنی است که با هر ۲ پا می‌تواند گل بزند. مهمترین چیز این است که بتواند از نظر فیزیکی خوب باشد.

شنبه شب بارسلونا در لالیگا میهمان کادیز رده ششمی خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *