گسترش روز افزون اسلام ناب محمدی در جهان موجب ترس و وحشت استکبار جهانی شده است

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاران به نقل از روابط عمومی حزب موتلفه اسلامی، اسدالله بادامچیان در پایان نشست دبیران این حزب با تبریک میلاد پیامبر اعظم (ص)، اظهار داشت: جهان تشنه صلح، آرامش، معنویت و عدالت و پایان ظلم و زورگویی است و پیامبر اعظم (ص) پیام‌آور صلح، معنویت و عدالت برای جهانیان است.

وی افزود: خوشنام ترین، محبوب ترین و نام آور ترین نام ها در قرن ما محمد (ص) است و به پیروان او هر روز در ۵ قاره جهان افزوده می‌شود؛ چرا که ملت ها می دانند هر آنچه که خدا قرار بود با انسان در میان بگذارد به آخرین فرستاده خود فرموده و او هم در قرآن به رسم امانت با بشریت در میان گذاشته است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی ادامه داد: مسیر صلح، فلاح و رستگاری از مکتب نبوی می‌گذرد و امروز انسان های آزاده جهان این حقیقت را به خوبی درک می کنند.

بادامچیان با اشاره به قیام امام خمینی(ره) و پیروزی انقلاب اسلامی و استقرار جمهوری اسلامی، گفت: امام خمینی(ره) احیاگر اسلام در قرن ماست، هم او بود که نام پیامبر (ص) را در عصر  حاکمیت، الحاد، شرک و کفر بر سر زبانها انداخت و راهی حقیقی برای مبارزه با ستمگران و استکبار جهانی در برابر دیدگان ملت ها قرار داد.

وی افزود: امام خمینی(ره) بود که ملت ایران را از شر سلطه آمریکا و حکام مستبد آزاد ساخت و هنوز فریادهای رهایی بخش او در روز ۱۳ آبان و نطق آتشین وی علیه کاپیتولاسیون در گوش ملت ایران و ملت‌های جهان شنیده می‌شود.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با محکوم کردن تایید رئیس‌جمهور فرانسه از اهانت به پیامبر اکرم (ص) گفت: بحران همه جانبه فرانسه، رئیس جمهور بی ادب این کشور را دچار سرگردانی و بی‌تدبیری کرده است و او به جای اتخاذ سیاست های مناسب برای رهایی ملت فرانسه از گردابی که در آن افتاده، خشم ملت ها را علیه فرانسه تحریک کرده و نارضایتی مردم فرانسه را نیز افزایش داده است.

وی ادامه داد: گسترش روز افزون اسلام ناب محمدی در پنج قاره جهان موجب ترس و وحشت استکبار جهانی شده است؛ اطلاعات رسیده حاکیست جوانان فرانسوی بیشترین رویکرد را به اسلام دارند و اخیراً در نظرسنجی که شده بیش از ۷۰ درصد آنها اسلام هراسی را یک توهم می دانند.

بادامچیان با اشاره به طرح دو پرسش کلیدی رهبر انقلاب از جوانان فرانسوی گفت: رهبر انقلاب خطاب به جوانان فرانسوی فرمودند: «از رئیس‌جمهور تان بپرسید چرا اهانت به پیامبر آزاد است اما تردید در هولوکاست جرم است» پاسخ به این ۲ پرسش مثل روز روشن است اما بعید است که آقای مکرون این پاسخ روشن را درک کند؛ او حتی نمی‌تواند بفهمد که اهانت او به پیامبر اسلام به بهانه آزادی بیان، توهین به شعور ملتی است که او را انتخاب کرده اند و اهانت او به مقدسات ملت‌ها را اقدام بسیار زشت و آسیب آور برای فرانسه می دانند.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به مناسبت های ۱۳ آبان و به ویژه روز مبارزه با استکبار جهانی، گفت: آن روز که امام(ره) پرچم مبارزه با آمریکا و استکبار جهانی را یک تنه به دوش کشید، هیچ کس فکر نمی کرد که آمریکا امروز تا این حد به دره فروپاشی و افول سقوط کند؛ امروز آمریکا ضعیف تر و منفور تر از هر زمانی است.

وی ادامه داد: تمام پیش‌بینی علمای سیاست و استراتژیست‌های جهان حکایت از آن دارد که با سقوط ارزش‌ها در آمریکا سقوط تمدن غرب و ارزش‌های مدرنیسم غربی بیش از هر زمان احساس می شود.

وی افزود: امروز مردم آمریکا از وحشت یک جنگ داخلی برای ذخیره کردن سلاح و آذوقه هجوم آورده اند، چرا که در  انتخابات ریاست جمهوری مجبورند بین بد و بدتر یکی را انتخاب کنند.

بادامچیان در ادامه یاد و خاطره یاران صادق امام خمینی(ره) که به فریاد امام علیه کاپیتولاسیون آمریکا در نفی شاه لبیک گفتند و با نثار خون پاکشان کاپیتولاسیون را به شکست کشاند و سالها زندان را تحمل کردند گرامی داشت و گفت: فریاد بلند امام با لبیک شهید بخارایی و شهید امانی در بیدادگاه شاه علیه کاپیتولاسیون آمریکا هنوز طنین افکن است و در آمریکا هم این فریاد بلند است.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از این گفتگو در پاسخ به پرسشی در مورد نظر رهبری در نفی هتک حرمت رئیس جمهور و سایر مسئولین گفت: برخی متاسفانه به جای روشنگری و نقد مشفقانه با تکیه به خود حق پنداری حرف‌هایی می‌زنند که نتیجه‌اش بی‌ثباتی سیاسی در کشور و بر هم خوردن آرامش مردم است، این رویکرد به آمریکا کمک می‌کند که نقشه‌های فتنه انگیز خود را در منطقه و ایران دنبال کند.

بادامچیان ادامه داد: آمریکا به دنبال بی ثبات سازی دولت در ایران و کشورهای خط مقدم مقاومت است؛ آمریکایی‌ها تابستان داغی را در ایران پیش بینی و تدارک کرده بودند که سردی آن به پاییز کشیده شد و عملاً هم دیدند سواد رسانه‌ای مردم بالاست و اعتنایی به این تحرکات و تحریکات نمی‌کنند.

وی تصریح کرد: دولت باید با مدیریت صحیح و اتخاذ تصمیمات قاطع و اقناع افکار عمومی تا پایان دوره به کار خود ادامه دهد.

وی تاکید کرد: رهبری هیچ وقت نقد مشفقانه را تخطئه نکردند و آن را لازمه اصلاح امور دانستند، اما هتاکی و فحاشی را نمی شود از هر دو سوی رقابت ها نقد شمرد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سالروز وفات مرحوم حبیب الله عسگراولادی، نقش وی را در جامعه سیاسی ایران وحدت آفرین دانست و گفت: مرحوم عسگر اولادی پرچمدار نقد مشفقانه و گفتگوی مصلحانه در بین جریان ها بود و در تثبیت وحدت و همگرایی اصولگرایان و نیز وحدت ملی گام‌های بلندی برداشت.

بادامچیان اظهار داشت: دشمن اصلی ما در داخل و خارج، استکبار آمریکا و رژیم صهیونیستی است و رقابت بین احزاب و گروه‌ها باید بر اساس قواعد اخلاق سیاسی و سیاست ورزی دینی، چرخ جمهوریت نظام را بچرخاند و نتیجه‌ی چرخیدن کارآمدی نظام باشد.

وی ادامه داد: رقابت سیاسی نباید درگیری و چنگ زدن به صورت یکدیگر باشد که در این صورت به خود گروه‌ها و جریان‌های درگیر بیش از همه آسیب می زند و ملت را هم خسته می‌کند.

بادامچیان تاکید کرد: رقابت بین احزاب و تشکل ها و شخصیت های سیاسی باید بر اساس سابقوا فی الخیرات باشد و تنازع پدید نیاورد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ادامه در مورد طرح ایران برای حل مناقشه قره باغ گفت: طرح روسیه برای آتش‌بس و حل مناقشه قره باغ موثر واقع نشد و امیدواریم طرح ایران روزنه امیدی برای بیرون آمدن از بحران درگیری بین ۲ کشور همسایه باشد و هر چه زودتر این بحران پایان یابد.

 بادامچیان در مورد انتخابات آمریکا نیز اظهار داشت: انتخابات در آمریکا انتخاب بین بد و بدتر است مناظرات تولید نفرت ملی کرده است و طرفداران هر یک از دو نامزد را در برابر هم قرار داده است.

وی افزود: پیش‌بینی برخی ناظران سیاسی در آمریکا بروز یک جنگ داخلی است که اگر هم پس از انتخابات مهار شود ولی درگیری‌ها در درون جامعه سیاسی آمریکا و در درون حاکمان این کشور ادامه خواهد یافت.

بادامچیان ادامه داد: ملت آمریکا بیش از هر چیز در فکر راه نجاتی برای رهایی از نظام حکومتی و حاکمان فعلی آمریکا هستند و این آینده سیاسی آمریکا را دچار بحران های جدید خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *