«یکی بود، یکی نبود»

«یکی بود، یکی نبود» و آموزش سبک زندگی ایرانی اسلامی

«یکی بود، یکی نبود»

«پرویز امیری» تهیه کننده مجموعه تلویزیونی «یکی بود یکی نبود» در گفت و گو با خبرنگاران رادیو و تلویزیون  گفت: تا الان که مدتی از پخش این سریال می گذرد استقبال مخاطبین از این سریال خوب بوده است حتی بچه ها بازپخش هایش را هم می بینند.

وی ادامه داد: این سریال که تلفیقی از کار رئال و عروسکی است اتفاق نویی در تلویزیون بود. شبکه قرآن در محتوا ورود کرده است و موارد آموزشی که برای این گروه سنی از مخاطب لازم است را در این کار گنجاندیم. مثل سبک زندگی ایرانی اسلامی، احترام به بزرگترها، راست گویی، دوری از حسد، کسب روزی حلال و …

«یکی بود، یکی نبود»

این تهیه کننده افزود: داستان این سریال پیرامون دو کودک می گذرد و وارد دنیای قصه ها می شوند و با صحبت و هم نشینی با عروسک ها آموزش هایی می بینند.

 مرضیه منصوری، کارگردان و نیوشا صدر، نویسندگی «یکی بود یکی نبود» را به عهده دارند و بازیگرانی همچون مریم سعادت، حسین رفیعی، رامین ناصر‌نصیر، فهیمه باروتچی و بهشاد مختاری و بازیگران کودک، پرهام موحدیان و عسل شاکری در این مجموعه به ایفای نقش می‌‌پردازند.

همچنین، بنفشه بدیعی طراح عروسک و محمد اعلمی، عروسک‌ساز از افرادی هستند که در مجموعه نمایشی «یکی بود، یکی نبود» حضور دارند و این مجموعه در هر قسمت بازیگران میهمان دارد.

این سریال برای سه فصل سی قسمتی طراحی شده است و از دیگر عوامل آن می‌توان به علیرضا چنگیزی، مدیر تولید؛ پیام حنفی، سرپرست گروه کارگردانی و برنامه‌ریز؛ حمید رحیم‌زاده، مدیر فیلمبرداری؛ سامان شهامت، مدیر صدابرداری؛ شبنم جمالی، طراح دکور؛ مهتاره علیزاده، طراح صحنه، نجمه خاتمی، طراح لباس؛ بابک شعاعی، طراح گریم؛ رؤیا بابابیگی، منشی صحنه؛ مجید شتی، تدوین‌گر و عباس بیگدلی، دستیار تهیه‌کننده اشاره کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *