۴۰ کمپ تمرین برای جام جهانی ۲۰۲۲ آماده شد/۸ زمین تمرین اضافه برای شرایط اضطراری است

به گزارش خبرگزاران، علی الدوسری، مدیر پروژه آماده سازی کمپ های تمرین جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در جدیدترین مصاحبه اش از آمادگی تمام کمپ ها برای این تورنمنت بین المللی خبر داد.

الدوسری در مصاحبه با نشریه «الرایه»، گفت: ما برای این رقابت ها که با ۳۲ تیم برگزار می شود ۴۰ کمپ تمرینی آماده کردیم. هر تیم برای خود یک زمین تمرین جداگانه دارد و ۸ کمپ تمرین دیگر اضافه هم در شرایط اضطراری آماده بهره برداری تیم ها است.

وی افزود: هواداران فوتبال می توانند در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ تجربه منحصر به فردی را داشته باشند چون می توانند در تمرینات تیم ملی کشورشان یا تیم محبوبشان حضور پیدا کردند و بلافاصله به ورزشگاه مسابقه نیز برسند چون زمین تمرین ها با ورزشگاه مسافت نزدیکی دارد.

این مسئول بلندمرتبه قطری در ادامه درباره میزبانی از تیم های شرق آسیا در لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ گفت: ما برای تیم های شرق آسیا کمپ تمرین اضافه ای نسبت به تیم های غرب در اختیارشان قرار دادیم. پیش از این رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب به میزبانی دوحه برگزار شد و دو کمپ تمرین میزبان غربی ها بود اما به دلیل تعدد کشورهای شرق ما تصمیم گرفتیم ۳ کمپ تمرین در اختیار آنها قرار دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *