تولید فیلم بدون سقف آغاز شد به کارگردانی علی اشکیانی

 

((فیلم سینمایی بدون سقف اماده حضور در استکهلم سوئد و ساندنس آمریکا ))

فیلم سینمایی بدون سقف به نویسندگی و کارگردانی علیرضااشکیانی فیلمساز خوش آتیه ی ایران پیش از حضور در جشنواره ها و اکران داخلی در فستیوال های بین المللی از جمله جشواره ساندنس آمریکا( ۲۰۳۰ ژانویه واقع در یوتا) و جشنواره استکهلم سوئد( ۱۰۲۱ نوامبر)ارسال میشود.
اشکیانی با بیان اینکه فیلمش با حال و هوای خاص و دغدغه ی اجتماعی به طور جد با پرداخت به گورخواب ها و بخش های تلخ زندگی آدم های جامعه خصوصا زنان آسیب دیده نگاه انتقادی دارد،اعلام امیدواری کرد که بتواند تا دوماه آینده مراحل پیش تولید را پرقدرت بگذراند.
او خاطر نشان کرد در این اثر سودابه جعفرزاد بازیگر پرافتخار تئاتر و سینما به عنوان نقش اصلی انتخاب شده و همچنین مهردادخان دیگر بازیگر موفق این حوزه در این فیلم هنرنمایی خواهد کرد.
از جمله عوامل دیگر این فیلم به فرهاد بشارتی بازیگر تئاتر و تلویزیون و مدرس دانشگاه در جایگاه مشاور انتخاب بازیگران و علی صفاریها از فارغ التحصیلان دوره های پیشرفته کارگردانی از سیاتل آمریکا بعنوان مدیرفیلمبردار
در کنار امیرمحمد زندی فعال فرهنگی هنری کشور بعنوان مدیر تولید با نگاهی بین المللی در این پروژه همکاری میکنند.
اشکیانی بازگو کرد تا بحال با عواملی همچون باریگردان سودابه جعفرزاد،
عکاس الناز ایرانی و راحله قادری،دستیار یک کارگردان حسین امیریان،صدابردارمهدی محمدی مذاکره شده
به سایر عوامل و بازیگران این فیلم میتوان به مرجان جهانیان،محمدرضادغلاوی،سید
علی ریاضی،سامان اصغری،دنیل پیروزی،مریم اسدی،مهکامه سرایی،مهدی روشن،زهرارحمتی،کیان نوری،علی اصغری عباسی،رضوانه رودسرابی،محمدستارسرایداری امیرمحمدسیدی،حمیدذبیح اللهی اشاره کرد
در آینده نزدیک بعد از یک نشست خبری ، اطلاعات بیشتری از مراحل تولید و دیگر عوامل و بازیگران فیلم به دستمان می‌رسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *